ИГРАМЕ НАДВОР

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трамполина со мрежа - 244см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 244 см максимално оптоварување до 1..
9.900 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD
Трактор на туркање
Забавен трактор на туркање. Супер кавалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен з..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
-14%
Кацига
Заштитна кацига за велосипед, тротинет, ролерки, скирол.... ..
250 MKD290 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Шаторчиња со тунел
Време е децата да имаат свое безбедно и лично детско игралиште, во кое ќе можат да се забавуваа..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
-8%
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.650 MKD1.790 MKD
без ДДВ: 1.398 MKD
Магичен хеликоптер со сензор за летање
Магично хеликоптерче со сензор за летање кое децата ќе го обожаваат а ни родителите нема да останат ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
-21%
Хеликоптер на далечинско управување
Забавата е загарантирана! Веднаш што ќе го отпакувате можете да управувате со него, 1,2,3  и по..
950 MKD1.200 MKD
без ДДВ: 805 MKD
-17%
Велосипед за рамнотежа
Велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подобри коо..
1.900 MKD2.300 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
Smoby - забавен спортски центар
Супер забавен спортски центар кој е полн со спортски изненадувања. Вашите најмили ќе се забавуваат с..
22.900 MKD
без ДДВ: 19.407 MKD
-8%
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.650 MKD1.790 MKD
без ДДВ: 1.398 MKD
-14%
Пластична лулашка
Пластична лулашка со сигурносен појас која нуди супер забава за Вашето дете. Димензија на лулашка..
590 MKD690 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Тротинет на 3 тркала - Spiderman
Супер квалитетен тротинет со омилениот јунак Спајдармен.Тротинетот се вози по принципот наведни..
1.490 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
Тротинет Spiderman
Супер квалитетен лиценциран тротинет со омилениот јунак Спајдермен. Тротинетот се склопува што ..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Тротинет на 3 тркала - Disney Princess
Ако вашите малечки принцези се среќни да го поминуваат слободното време на свеж возддух, тогаш овој ..
1.490 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
Ролерки - Minnie Mouse
Топлото време ќе ги натера децата да излезат од дома, израдувајте ги со овие прекрасни ролерки ..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
Тротинет - Minnie Mouse
Ако вашите малечки принцези се среќни да го поминуваат слободното време на свеж воздух, тогаш овој п..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
-21%
Велосипед за рамнотежа
Велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подобри коо..
1.900 MKD2.400 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
Шатор со тунел - Принцеза и Пони
Прекрасно шаторче со тунел за малите принцези кое лесно се склопува, може да се користи за надв..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Smoby куќичка за пријатели
Голема Смоби куќичка за супер забава во дворот. Оваа Смоби куќичка ќе ги собере сите ваши пријатели,..
23.900 MKD
без ДДВ: 20.254 MKD
-10%
Smoby куќа
Голема Смоби куќичка за супер забава во дворот. Куќичката е издигната на платформа на висина од 70см..
21.490 MKD24.000 MKD
без ДДВ: 18.212 MKD
Змеј
Прекрасен змеј со димензија: 140х140см   ..
150 MKD
без ДДВ: 127 MKD
Сет за фудбал
Супер забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал: Гол Мрежа за гол Мини топка за ..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
-13%
Косилка за трева
Супер забава во двор со косилката за трева за сите дечиња кои сакаат да работат како тато или мама. ..
390 MKD450 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Шатор со тунел
Дино шаторче кое лесно се склопува, може да се користи за надвор или за внатре. Вашето дете ќе го об..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-16%
Paradiso - тобоган
Мал тобоган на белгискиот производител Paradiso toys за безброј часови забава. Дополнително на лизга..
1.590 MKD1.890 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
-26%
Paradiso нишалка - крокодил
Супер забава во дворот со нишалките на белгискиот производител Paradiso toys. Крокодил нишалка на..
950 MKD1.290 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Тротинет
Супер квалитетен тротинет со силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управув..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Дидикар
Дидикар за деца над 3 години кои се спремни за забавно и лудо возење. Дидикар нема педали, мотор, ба..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
-9%
Трамполина со мрежа - 305см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 305 см максимално оптоварување до 1..
13.500 MKD14.900 MKD
без ДДВ: 11.441 MKD
Трамполина со мрежа - 244см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 244 см максимално оптоварување до 1..
12.390 MKD
без ДДВ: 10.500 MKD
Сет за фудбал
Супер забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал: Гол Мрежа за гол Мини топка за ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS