ИГРАМЕ НАДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Шатор со тунел - Принцеза и Пони
Прекрасно шаторче со тунел за малите принцези кое лесно се склопува, може да се користи за надв..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-11%
Смоби тротинет
Квалитетен алиминиумски тротинет на Смоби со силиконски тркала и нелизгачка подлога. Подлогата е ..
1.700 MKD1.900 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
-11%
Смоби тротинет
Квалитетен алиминиумски тротинет на Смоби со силиконски тркала и нелизгачка подлога. Подлогата е ..
1.700 MKD1.900 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
-12%
Smoby - авантуристичка карпа
Прекрасна авантуристичка карпа за часови забава во дворот. Карпата се состои од: 3 карпи за ка..
18.900 MKD21.500 MKD
без ДДВ: 16.017 MKD
Smoby куќичка за пријатели
Голема Смоби куќичка за супер забава во дворот. Оваа Смоби куќичка ќе ги собере сите ваши пријатели,..
23.500 MKD
без ДДВ: 19.915 MKD
Змеј
Прекрасен змеј со димензија: 140х140см   ..
150 MKD
без ДДВ: 127 MKD
Сет за голф
Сет за голф за супер забава во дворот или дома. Сетот за голф содржи: 3 палки, должина 49 с..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Сет за фудбал
Супер забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал: Гол Мрежа за гол Мини топка за ..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Велосипед за рамнотежа
 Велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подоб..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
-13%
Косилка за трева
Супер забава во двор со косилката за трева за сите дечиња кои сакаат да работат како тато или мама. ..
390 MKD450 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Шаторче принцези
Прекрасно шаторче, тајно катче на малите принцези. Шаторчето нуди супер забава по дома или во двор, ..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
-17%
Ролерки
Супер квалитетни Canfly ролерки Ролерките се удобно поставени и се на врзување со дополнително ф..
1.990 MKD2.390 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Шатор со тунел
Дино шаторче кое лесно се склопува, може да се користи за надвор или за внатре. Вашето дете ќе го об..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-16%
Paradiso - тобоган
Мал тобоган на белгискиот производител Paradiso toys за безброј часови забава. Дополнително на лизга..
1.590 MKD1.890 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот нав..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Тротинет
Супер квалитетен тротинет со силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управув..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Дидикар
Дидикар за деца над 3 години кои се спремни за забавно и лудо возење. Дидикар нема педали, мотор, ба..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
Велосипед за рамнотежа – дрвен
Дрвен велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подоб..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Smoby нишалка
Супер квалитетна нишалка, на која можат да се нишаат до три деца. Димензии: 112 х 50 х 64 см П..
2.590 MKD
без ДДВ: 2.195 MKD
Трамполина со мрежа - 305см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 305 см максимално оптоварување до 1..
14.900 MKD
без ДДВ: 12.627 MKD
Трамполина со мрежа - 244см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 244 см максимално оптоварување до 1..
12.390 MKD
без ДДВ: 10.500 MKD
-19%
Тротинет 5 во 1
Тротинет 5 во 1. Прекрасен тротинет со рачка за управување кој може да се користи од најмала возраст..
1.790 MKD2.200 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Сет за фудбал
Супер забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал: Гол Мрежа за гол Мини топка за ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Велосипед за рамнотежа
Smoby велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подоб..
2.550 MKD
без ДДВ: 2.161 MKD
Трамполина со мрежа - 183см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 183 см максимално оптоварување до 1..
9.500 MKD
без ДДВ: 8.051 MKD
-28%
Smoby трактор
Вистинска забава во дворот. Smoby трактор на педали со приколка за супер забава на малите фармери. ..
4.290 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 3.636 MKD
-10%
Smoby куќа - Nature
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Nature идеалн..
9.900 MKD10.990 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD
-20%
Smoby куќа - Јура
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Јура идеално ..
10.900 MKD13.590 MKD
без ДДВ: 9.237 MKD
-18%
Smoby куќа - Neo Floralie
Просторна Smoby куќа за забава со одлични додатоци. Содржи имитација на скара, две жардињери за цвеќ..
18.900 MKD22.990 MKD
без ДДВ: 16.017 MKD
-13%
Smoby funny тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
6.990 MKD7.990 MKD
без ДДВ: 5.924 MKD
-15%
Smoby тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
4.690 MKD5.490 MKD
без ДДВ: 3.975 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS