ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lola интерактивно милениче
Лола е интерактивно кученце кое слуша гласовни наредби. Лола го препознава гласот на детето и реаг..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
 Абрик коцки - 120 делови
Сет коцки од 120 делови на францускиот производител Ecoiffier. Производот е препорачан за деца на..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
-13%
Роденденска торта
Ова е одлична играчка за деца кои сами може да си ја направат својата роденденската торта. Тортат..
350 MKD400 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Сет тапани
Сет тапани за мали музичари. Сетот се состои од три тапани, чинели и две удиралки. Овие тапани се..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Полициска станица
Супер забавна полициска станица со многу паркинг места, платформа за хеликоптер и улици за возење на..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Паркинг гаража
Паркинг гаража на три нивоа со 5 автомобили. Супер забавна паркинг гаража со паркинг ме..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Музички телефон
Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Забавен телефон
Забавен телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
Робот на далечинско
Забавен робот на далечински управувач. Уникатен робот кој може да исфрла жетони од сунѓер, а Вашето ..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
Камион со приколка
Музички камион со приколка, носач на три автомобили. Додека се вози емитува 15 различни детски мелод..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Забавна игра - Bad Dog
Внимавајте да не ве касне кучето. Забавна игра која може да ја играат повеќе играчи. Упатство ..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Сет за фудбал
Супер забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал: Гол Мрежа за гол Мини топка за ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
-22%
Talking Tom
Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува&n..
430 MKD550 MKD
без ДДВ: 364 MKD
Доктор сет во куферче
Детски доктор сет во куферче, совршена играчка за секое дете. Производот содржи се што е прикажано н..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Забавна игра - Incline Pizza
Супер забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајс..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Забавен парк - коцки
Супер забавен парк за креативни дечиња. Можност за правење на пет различни модели. Сетот работи на б..
280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-19%
Бебе што расте
Кога бебето е гладно почнува да плаче. Штом почне да пие од шишенцето со млеко, тоа престанува да пл..
1.290 MKD1.600 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Робот на батерии
Darth Vader робот на батерии кој прави различни движења. Користи 3 x АА батери, кои не се вклучени в..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
-15%
Забавен волан
Забавен волан. Супер забавна играчка за најмалите. Вистински звуци на автомобил, сирена, кочница и р..
550 MKD650 MKD
без ДДВ: 466 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS