Забавен музички чекан
  • Забавен музички чекан
  • Забавен музички чекан

Забавен музички чекан

290 MKD350 MKD
Шифра на производ: 23591
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Забавно чеканче со музички и светлосни ефекти за супер забава за најмалите. Со секое удирање на чеканчето има различни звични ефекти, гумениот крај на чеканчето овозможува безбедна игра на Вашите најмили.

Димензија на чеканот: 15,5х5х10см.

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AAA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 6 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: muzicko, cekance, zabavno

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS