Тава со овошје и зеленчук
  • Тава со овошје и зеленчук
  • Тава со овошје и зеленчук

Тава со овошје и зеленчук

190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Шифра на производ: 7208
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен сет тава со овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават со помош на чичак траката. Внатрешноста е направена да изгледа како вистинско овошје или зеленчук.

Сетот содржи:

  • тава
  • даска за сечење
  • нож
  • 7 парчиња (овошје и зеленчук)

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS