Тапани - Jazz drum
  • Тапани - Jazz drum

Тапани - Jazz drum

1.100 MKD
Шифра на производ: 9235
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дали вашите деца сакаат музика? Дали сакате да им помогнете да ги развијат своите музички вештини од многу рана возраст?

Со овој прекрасен сет тапани Jazz drum кој вклучува 4 мали тапани, бас тапан, чинели, столче, вашите деца ќе се забавуваат со часови и ќе создаваат музика.

Димензија на тапаните: 70х20х63см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tapani

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS