Talking Tom

Talking Tom

590 MKD
Шифра на производ: 28850
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува се што ќе му кажете, но исто така ќе прави различни звуци доколку го допрете по глава, раце, нозе, опашка.

Производот работи на 3x1,5v АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Карактеристики на производот:

  • Функции на производот: слушање гласови, повторување гласови, реакција на допир.
  • Работи на батерии
  • Тип на батерии: 3x1.5v AA
  • Димензии: висина: 30см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: том

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS