Talking Angela
  • Talking Angela
  • Talking Angela

Talking Angela

590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Шифра на производ: 28851
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Интерактивна забава со Talking Angela. Исто како и на популарната андроид апликација Angela ќе повторува се што ќе и кажете, но исто така ќе прави различни звуци доколку ја допрете по глава, раце, стомак, нозе, опашка.

Производот работи на 3x1,5v АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Карактеристики на производот:

  • Функции на производот: слушање гласови, повторување гласови, реакција на допир.
  • Работи на батерии
  • Тип на батерии: 3x1.5v AA
  • Димензии: висина: 30см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ангела

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS