ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Cry Babies - Pandy
ПРОИЗВОДОТ ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 18.12.19 Crybabies Pandy е најплачливото бебе што плаче со ви..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
Cry Babies Bruny
ПРОИЗВОДОТ ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 18.12.19 Crybabies Bruny е најплачливото бебе што плаче со ви..
2.090 MKD
без ДДВ: 1.771 MKD
-18%
Стаза со возила
Супер забавна стаза со 6 автомобилчиња и многу улици за возење. Стазата има спуштачка пате..
700 MKD850 MKD
без ДДВ: 593 MKD
10 Едукативни игри на македонски јазик
Прекрасен едукативен сет на италијанскиот производител Lisciani, сега преведен и на македонски јазик..
699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Новогодишен воз
Прекрасен Новогодишен воз кој го сочинуваат локомотива и 3 вагони, патека долга 6 мет..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти
Прекрасна куќичка на Кејти! Играјте со Cry Babie Кејти во нејзината магична куќичка!  Одве..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
-17%
Караоке микрофон со Bluetooth
Карактеристики на производот: се поврзува преку Bluetoth со ISO и Андроид уреди вклучен усб&..
950 MKD1.150 MKD
без ДДВ: 805 MKD
-12%
Кукла - оди, пее,зборува
Најубавиот подарок за секое девојче кукла која самостојно оди, пее и зборува. Куклата има прекрасна ..
1.490 MKD1.690 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
Кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Прекрасен кафемат со фун..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Блендер
Прекрасен блендер за Вашите малечки да го направат највкусното смути! Пластичните перки вртат, може ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Тобоган стаза со топчиња
Супер забавна тобоган стаза со топчиња, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги топчи..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
-17%
Дрвена стаза
Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги во..
790 MKD950 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Дрвен сет со животни
Дрвен сет со подлога и 12 дрвени животни со кои Вашите малечки ќе може да ги учат животните, боите и..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Пиштол со ласер и мета
Вашето дете сака да биде новиот шериф во градот или пак најдобриот FBI агент! Секое дете&n..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
-14%
Катна гаража
Фантастична паркинг гаража на 6 спрата сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки возачи! ..
690 MKD800 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-9%
Автомобил трансформер
Изненадете ги Вашите најмили со овој прекрасен трансформер кој сигурно ќе ги воодушеви! Си..
1.550 MKD1.700 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
2.190 MKD
без ДДВ: 1.856 MKD
Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
-19%
Подвижна продавница за брза храна
Прекрасна подвижна продавница за брза храна составена од 34 делови со светло и реални звуц..
650 MKD800 MKD
без ДДВ: 551 MKD
-17%
Забавен музички чекан
Забавно чеканче со музички и светлосни ефекти за супер забава за најмалите. Со секое удирање на чека..
290 MKD350 MKD
без ДДВ: 246 MKD
-21%
Кош со торба за алишта
Собирањето валкани алишта никогаш не било позабавно. Кош 2-1 едноставно прикачете го на вр..
550 MKD700 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-17%
Стаза
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со еден автомобил кој со голема брзина ги поминува сите препреки ..
500 MKD600 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Диносаурус  - креативен сет со пластелин
Сет со пластелин, супер забава за малите креативци. Направете дино скелети со помош на пластелинот, ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Minnie Kiss Kiss
Minnie ти праќа бакнежи, приближи ја раката до нејзината уста и ќе слушнеш - цмок, цмок! ..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Mickey Kiss Kiss
Mickey ти праќа бакнежи, приближи ја раката до неговата уста и ќе слушнеш - Цмок, цмок! Висина на..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Mickey Happy Sounds
Плишана фигура Mickey која се смее гласно кога ќе ја стиснеш на раката. Неговото смеење е ..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Mickey Happy Birthday
Прослави го твојот роденден со Mickey! Кога ќе го стиснеш на раката ќе ја слушнеш песната ..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
Minnie Happy Sounds
Прекрасна плишана Minnie која се смее гласно кога ќе ја стиснеш на раката. Нејзиното смеење е т..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Minnie Happy Birthday
Прослави го твојот роденден со Minnie! Кога ќе ја стиснеш на раката ќе ја слушнеш пес..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
-25%
Воз - Western express
Воз на батерии Western Express прекрасно изработена локомотива so 5 вагони и станица. Возот е с..
1.200 MKD1.600 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Дрвена стаза со возила
Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата ..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Дрвена стаза со воз
Прекрасена дрвена стаза со воз. Сетот вклучува вкупно 48 делови. Сетот содржи: дрвен воз во..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS