Пица
  • Пица

Пица

450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Шифра на производ: 28597
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Оваа пица изгледа вкусно! Пицата е составена од 6 парчиња кои може да се исечат и поделат со другарчињата. Со 20 додатоци - вашето дете може да направи pizza party со своите другарчиња.

Сетот содржи:

  • чинија со 6 парчиња пица
  • 2 шолји
  • прибор за јадење (нож, вилушка, лажица, шпатула)
  • леб

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Димензија на пакувањето: 32х10х27см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: pica, igracka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS