Мини керамички сет за боење
  • Мини керамички сет за боење

Мини керамички сет за боење

200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Шифра на производ: 2460
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен керамички сет кој вклучува се што им е потребно на малите уметници да насликаат 3 мини керамички плочи. Овој керамички комплет за сликарство е дизајниран да биде едноставен и лесен, така што дури и малите деца да можат да го направат тоа. Керамичките плочи се мали за да им овозможи на децата да ја завршат својата уметност и да се гордеат со својата работа. Дадете му на вашето дете оригинален и креативен подарок.

Сетот вклучува:

  • 3 керамички тацни
  • 3 држачи 
  • 6 бои и 1четка.

Производот се препорачува за деца над 5 години.

Дијаметар на плочите: 6,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: keramicki, set, boenje

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS