ЛОЛ кукличките се возат на рингишпил
  • ЛОЛ кукличките се возат на рингишпил

ЛОЛ кукличките се возат на рингишпил

600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Шифра на производ: 7263
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасните колекционерски куклички ЛОЛ се забавуваат во паркот и се возат на  рингишпил.

Сетот содржи:

  • 3 куклички ЛОЛ
  • рингишпил
  • лулашки
  • клацкалка

Димензија на кукличките: 6см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: lol, ringishpil

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS