Принцеза за правење фризури
  • Принцеза за правење фризури

Принцеза за правење фризури

550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Шифра на производ: 5958
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Глава на принцеза со прекрасна свиленкаста коса идеална за правење на фризури и шминкање. Сетот вклучува чешел, ластик за коса, шноли...

Димензија на пакувањето: 27 х 11 х 26см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kukla

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS