ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска ташна
Прекрасни ташнички со метално копче за закопчување и ременче на подесување. Ташничките се со де..
250 MKD
Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.100 MKD
Ноќна ламба на батерии
Прекрасни ноќни ламби со емотикони, даваат блага жолта светлина и им помага на децата да го надминат..
250 MKD
-17%
Магичен песок 1кг
Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како како влажен песок, но ваш..
250 MKD300 MKD
Музичко пиано
Музичко едукативно пиано со многу активности и забава за малите дечиња. Пианото изобилува со прекрас..
590 MKD
Козметичко огледало
Прекрасен подарок за малите принцези. Козметичко огледало со светло,звук и фен кој работи&..
1.350 MKD
Хокеј игра
Супер забавна хокеј игра, целото семејство може да ужива со оваа натпреварувачка игра. Димензија ..
550 MKD
Cry babies Fancy
Crybabies Fancy е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а а..
1.890 MKD
Cry babies Dreamy
Crybabies Dreamy е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а ..
2.090 MKD
Сет за маникир
Прекрасен сет за совршен маникир. Сетот содржи: 4х различни бои лак за нокти (силиконски лесно..
650 MKD
Пиштоли со меки куршуми
Сет од 2 пиштоли со меки сунѓерасти куршуми, со кои децата нема да се повредат или да искр..
500 MKD
Пушка со сунѓерасти куршуми
Пушка со меки сунѓерасти куршуми, со кои децата нема да се повредат или да искршат нешто во дом..
490 MKD
Змеј на батерии
Прекрасно изработен змеј кој оди, ја движи главата и крилјата, испушта страшни звуци и чад од у..
1.590 MKD
Диносаурус на далечинско
Прекрасно изработен диносаурус на далечинско кој оди, ја движи главата и испушта страшни звуци. Д..
1.790 MKD
Креативен сет коцки - авантурите со принцезата Моана
Откријте ги легендите со принцезата Моана и свињата Пуа. Проучете ја картата на островот и подг..
850 MKD
Креативен сет коцки - патувачки караван на Принцезата Рапанзел
Прекрасен креативен сет со 362 коци. Одете на волшебна аванура со Принцезата Рапанезел и н..
800 MKD
Креативен сет коцки -  Принцезата Рапанзел
Прекрасен креативен сет со 175 коцки. Направете ја собата на Рапанзел и помогнете и во сликањето на ..
450 MKD
Magic tracks Dino
Подгответе се за луда забава со флуоресцентна стаза Magic tracks со голем мост во облик на диносауру..
1.190 MKD
Cry Babies - Pandy
Crybabies Pandy е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а а..
1.890 MKD
Cry Babies Bruny
Crybabies Bruny е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а а..
2.090 MKD
Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти
Прекрасна куќичка на Кејти! Играјте со Cry Babie Кејти во нејзината магична куќичка!  Одве..
1.990 MKD
-17%
Караоке микрофон со Bluetooth
Карактеристики на производот: се поврзува преку Bluetoth со ISO и Андроид уреди вклучен усб&..
950 MKD1.150 MKD
Кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Прекрасен кафемат со фун..
450 MKD
Блендер
Прекрасен блендер за Вашите малечки да го направат највкусното смути! Пластичните перки вртат, може ..
450 MKD
Тобоган стаза со топчиња
Супер забавна тобоган стаза со топчиња, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги топчи..
400 MKD
-17%
Дрвена стаза
Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги во..
790 MKD950 MKD
Пиштол со ласер и мета
Вашето дете сака да биде новиот шериф во градот или пак најдобриот FBI агент! Секое дете&n..
450 MKD
-14%
Катна гаража
Фантастична паркинг гаража на 6 спрата сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки возачи! ..
690 MKD800 MKD
-17%
Забавен музички чекан
Забавно чеканче со музички и светлосни ефекти за супер забава за најмалите. Со секое удирање на чека..
290 MKD350 MKD
-21%
Кош со торба за алишта
Собирањето валкани алишта никогаш не било позабавно. Кош 2-1 едноставно прикачете го на вр..
550 MKD700 MKD
-17%
Стаза
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со еден автомобил кој со голема брзина ги поминува сите препреки ..
500 MKD600 MKD
Диносаурус  - креативен сет со пластелин
Сет со пластелин, супер забава за малите креативци. Направете дино скелети со помош на пластелинот, ..
490 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS