Креветче
  • Креветче
  • Креветче

Креветче

950 MKD1.200 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Шифра на производ: 63685
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забава за малите принцези, прекрасно креветче за заспивање на омилените бебиња и кукли. Креветчето е со вртелешка, содржи перница и прекривка и е изработено од квалитетна пластика.

Димензија на креветчето: 49х28х48см

Производот е препорачан за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krevetche

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS