Креативен сет  за цртање
  • Креативен сет  за цртање
  • Креативен сет  за цртање

Креативен сет за цртање

250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Шифра на производ: 181014
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Креативен сет за цртање кој вклучува 4 пластични шеми за цртање геометриски фигури, броеви, букви, математички знаци, цвекиња, птици, ѕвезди... Во сетот исто така се вклучени листови за цртање, стикери, фломастери, книга со идеа за цртежи се што е потребно да се забавуваат Вашите деца да креираат и учат.

Димензија на пакувањето: 28х4х22см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kreativen, set, crtanje

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS