Камион со далечински управувач
  • Камион со далечински управувач
  • Камион со далечински управувач
  • Камион со далечински управувач

Камион со далечински управувач

1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Шифра на производ: 16384
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен камион со далечинско управување спремен за спасувачка акција. Камионот се управува во сите правци, напред, назад, лево, десно. Кранот се издолжува и се врти за 360°. Камионот има свои батерии кои се полнат со адаптер, за далечинскиот управувач потребни се 2Х1,5V батерии.

Должина на камионот: 37см.

Производот се препорачува за дсеца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kamion

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS