Вдоми милениче - Германски овчар скитник
  • Вдоми милениче - Германски овчар скитник
  • Вдоми милениче - Германски овчар скитник
  • Вдоми милениче - Германски овчар скитник
  • Вдоми милениче - Германски овчар скитник

Вдоми милениче - Германски овчар скитник

890 MKD
Шифра на производ: 127516
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Спасете го и вдомете го ова преслатко кученце скитник Германски овчар! Треба многу љубов и грижа за од парталаво и рунтаво го направите совршено милениче! Отстранете го завојот, исчистете ги болвите, исчешлајте го крзното, исправете ги ушињата, избришете ги солзите, исчистете ги шепите и трансформацијата е завршена! Изберете име и напишете го на неговото ланче и вдомувањето е завршено. Чистете го и негувајте го вашето милениче повторно и повторно! Во сетот се вклучени: пинцета за чистење на болвите, крпа, ланче за името, чешел.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: vdomi, kucence, germanski, ovcar

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS