Magic tracks стаза 220 делови
  • Magic tracks стаза 220 делови
  • Magic tracks стаза 220 делови
  • Magic tracks стаза 220 делови

Magic tracks стаза 220 делови

550 MKD650 MKD
Шифра на производ: 16984
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Magic tracks е супер забавна стаза со делови кои лесно се виткаат и може да се направат различни видови на стази.

Во сетот е вклучено возило на батерии со светлосни ефекти.

Должина на стазата 3.20 метри

Возилото работи на батерии. Потребна е 1 х 1,5V AA батерија.

Производот е препорачан за деца над 3 години

Напомена: стазата не свети во затемнета просторија.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS