ИГРАЧКИ ЗА МОМЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
Стаза со возила
Супер забавна стаза со 6 автомобилчиња и многу улици за возење. Стазата има спуштачка пате..
700 MKD850 MKD
без ДДВ: 593 MKD
Новогодишен воз
Прекрасен Новогодишен воз кој го сочинуваат локомотива и 3 вагони, патека долга 6 мет..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
-17%
Дрвена стаза
Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги во..
790 MKD950 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Пиштол со ласер и мета
Вашето дете сака да биде новиот шериф во градот или пак најдобриот FBI агент! Секое дете&n..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
-14%
Катна гаража
Фантастична паркинг гаража на 6 спрата сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки возачи! ..
690 MKD800 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-9%
Автомобил трансформер
Изненадете ги Вашите најмили со овој прекрасен трансформер кој сигурно ќе ги воодушеви! Си..
1.550 MKD1.700 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
-19%
Подвижна продавница за брза храна
Прекрасна подвижна продавница за брза храна составена од 34 делови со светло и реални звуц..
650 MKD800 MKD
без ДДВ: 551 MKD
-20%
Vtech - Гаража
Супер забавна гаража со лифт, паркинг, автоперална и спуштачка патека е совршена за Вашите мале..
2.630 MKD3.290 MKD
без ДДВ: 2.229 MKD
Vtech - Воз GearZooz
Сите во возот на GearZooz и авантурата може да почне! Децата може да ги менуваат 15-те запчаници на ..
3.390 MKD
без ДДВ: 2.873 MKD
-21%
Кош со торба за алишта
Собирањето валкани алишта никогаш не било позабавно. Кош 2-1 едноставно прикачете го на вр..
550 MKD700 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-17%
Стаза
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со еден автомобил кој со голема брзина ги поминува сите препреки ..
500 MKD600 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Диносаурус  - креативен сет со пластелин
Сет со пластелин, супер забава за малите креативци. Направете дино скелети со помош на пластелинот, ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Детски рачен часовник
Детски рачни часовници со омилените ликови од цртаните: Lol, Spiderman, Disney Princess, Pjmasks, Pe..
150 MKD
без ДДВ: 127 MKD
Mickey Kiss Kiss
Mickey ти праќа бакнежи, приближи ја раката до неговата уста и ќе слушнеш - Цмок, цмок! Висина на..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Mickey Happy Sounds
Плишана фигура Mickey која се смее гласно кога ќе ја стиснеш на раката. Неговото смеење е ..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Mickey Happy Birthday
Прослави го твојот роденден со Mickey! Кога ќе го стиснеш на раката ќе ја слушнеш песната ..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
-25%
Воз - Western express
Воз на батерии Western Express прекрасно изработена локомотива so 5 вагони и станица. Возот е с..
1.200 MKD1.600 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Дрвена стаза со возила
Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата ..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Дрвена стаза со воз
Прекрасена дрвена стаза со воз. Сетот вклучува вкупно 48 делови. Сетот содржи: дрвен воз во..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Креативен сет - Фарма
Супер забавен креативен сет за мали мајсторчиња. Со помош на алатките вклучени во пакувањето склопет..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Робот 3 во 1
Вашите најмили ќе се забавуваат со часови со овој прекрасен сет со кој можат да ги ра..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Магичен хеликоптер со сензор за летање
Магично хеликоптерче со сензор за летање кое децата ќе го обожаваат а ни родителите нема да останат ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Креативен сет T-Rex + 100 стикери
Прекрасен креативен сет за мали археолози кој ќе ви помогне да го откриете светот на диносаурус..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Вдоми милениче - Германски овчар скитник
Спасете го и вдомете го ова преслатко кученце скитник Германски овчар! Треба многу љубов и..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Детски музички инструмент - Труба
Музички инструмент труба со 4 копчиња со различни звуци. Производот се препорачува за деца над 3 ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Боксерска вреќа
Супер квалитетна детска бокс вреќа, одличен начин за подобрување на координацијата и техниката...
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-14%
Корпа за играчки Paw patrol
Практична корпа за складирање на играчки со омилените ликови од цртаниот филм Патролни шепи. ..
300 MKD350 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Доктор сет
Прекрасен доктор сет на тркала во кој е вклучено се што е потребно за малите доктори да се грижат за..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Камион со далечински управувач
Прекрасен камион со далечинско управување спремен за спасувачка акција. Камионот се управува во сите..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-19%
Автомобил Turbo Twister
Супер забавен автомобил, спремен за акција! Лесно ќе ги помине сите пречки, неверојатна кола која ро..
690 MKD850 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-21%
Дрвен едукативен автобус
Прекрасен едукативен дрвен автобус. Секоја страна на автобусот има различни форми за ..
790 MKD1.000 MKD
без ДДВ: 669 MKD
-25%
Дрвена стаза
Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги во..
750 MKD1.000 MKD
без ДДВ: 636 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS