Popo Max - интерактивно милениче
  • Popo Max - интерактивно милениче
  • Popo Max - интерактивно милениче
  • Popo Max - интерактивно милениче

Popo Max - интерактивно милениче

2.590 MKD2.890 MKD
Шифра на производ: 93997
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Popomax е најнепослушното но и најзабавното кученце. Со кученцето се управува со далечинско кое е поврзано за неговото ремче. Popomax оди напред, лае, седи, испушта гасови и кака откако добро ќе се најаде.

Сетот вклучува: 4 коски, метла и лопатче.

Димензија на пакувањето: 22х30х34см.

Popomax е висок: 30см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: попомакс

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS