Nenuco кукла - првите чекорчиња
  • Nenuco кукла - првите чекорчиња
  • Nenuco кукла - првите чекорчиња
  • Nenuco кукла - првите чекорчиња

Nenuco кукла - првите чекорчиња

1.790 MKD1.950 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Шифра на производ: 127425
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна кукла која учи да ги направи првите чекори. Малечките мамички може да ја држат куклата за рачиња и да и помогнат во проодувањето. Додека оди таа е среќна и се смее, но внимателно, доколку падне куклата ќе плаче.

Висина на куклата: 35см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: nenuco, kukla, odi

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS