Креативен сет коцки - патувачки караван на Принцезата Рапанзел
  • Креативен сет коцки - патувачки караван на Принцезата Рапанзел
  • Креативен сет коцки - патувачки караван на Принцезата Рапанзел

Креативен сет коцки - патувачки караван на Принцезата Рапанзел

800 MKD
Шифра на производ: 2894
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен креативен сет со 362 коцки. Одете на волшебна аванура со Принцезата Рапанезел и нејзината кочија за патување. Патувачката кочија има се што и е потребно на Принцезата Рапанзел кога е далеку од дома. Помогнете и да вежба стрелаштво, да готви вкусна храна и да патува низ волшебното кралство со овој прекрасен сет коцки.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kocki, rapanzel

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS