Креативен сет коцки -  Принцезата Рапанзел
  • Креативен сет коцки -  Принцезата Рапанзел
  • Креативен сет коцки -  Принцезата Рапанзел
  • Креативен сет коцки -  Принцезата Рапанзел

Креативен сет коцки - Принцезата Рапанзел

450 MKD
Шифра на производ: 1930
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен креативен сет со 175 коцки. Направете ја собата на Рапанзел и помогнете и во сликањето на најзиното милениче, камелеонот Паскал, помогнете и во сликањето на ѕидовите, печењето на колачиња и чешлањето на косата. Прекрасен креативен сет за сите девојчиња кои ја обожаваат Принцезата Рапанзел.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS