Дизајнирај и обој ташна
  • Дизајнирај и обој ташна
  • Дизајнирај и обој ташна

Дизајнирај и обој ташна

350 MKD
Шифра на производ: 35322
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дизајнирај и обој кул ташна по твој стил. За дизајнирање на ташничката вклучени се фломастери во три бои.

Димензија на ташната: 17х18см.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS