Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна
 • Детска ташна

Детска ташна

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Шифра на производ: 3895
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Детска ташна:

Прекрасни ташнички изработени од имитација на кожа со метално копче за закопчување и ременче на подесување. Ташничките се со прекрасни дезени од омилените цртани ликови: Froozen, Disney Princess, Peppa Pig, My Little Pony....

Димензија на ташната: 18х8х15см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: detska, tasna

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS