ИГРАЧКИ ЗА ДЕВОЈЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска ташна
Прекрасни ташнички со метално копче за закопчување и ременче на подесување. Ташничките се со де..
250 MKD
-17%
Магичен песок 1кг
Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како како влажен песок, но ваш..
250 MKD300 MKD
Козметичко огледало
Прекрасен подарок за малите принцези. Козметичко огледало со светло,звук и фен кој работи&..
1.350 MKD
Cry babies Fancy
Crybabies Fancy е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а а..
1.890 MKD
Cry babies Dreamy
Crybabies Dreamy е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а ..
2.090 MKD
Сет за маникир
Прекрасен сет за совршен маникир. Сетот содржи: 4х различни бои лак за нокти (силиконски лесно..
650 MKD
Креативен сет коцки - авантурите со принцезата Моана
Откријте ги легендите со принцезата Моана и свињата Пуа. Проучете ја картата на островот и подг..
850 MKD
Креативен сет коцки - патувачки караван на Принцезата Рапанзел
Прекрасен креативен сет со 362 коци. Одете на волшебна аванура со Принцезата Рапанезел и н..
800 MKD
Креативен сет коцки -  Принцезата Рапанзел
Прекрасен креативен сет со 175 коцки. Направете ја собата на Рапанзел и помогнете и во сликањето на ..
450 MKD
Cry Babies - Pandy
Crybabies Pandy е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а а..
1.890 MKD
Cry Babies Bruny
Crybabies Bruny е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а а..
2.090 MKD
Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти
Прекрасна куќичка на Кејти! Играјте со Cry Babie Кејти во нејзината магична куќичка!  Одве..
1.990 MKD
-17%
Караоке микрофон со Bluetooth
Карактеристики на производот: се поврзува преку Bluetoth со ISO и Андроид уреди вклучен усб&..
950 MKD1.150 MKD
Кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Прекрасен кафемат со фун..
450 MKD
Блендер
Прекрасен блендер за Вашите малечки да го направат највкусното смути! Пластичните перки вртат, може ..
450 MKD
-20%
Snuggie tails ќебенце
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
400 MKD500 MKD
Детски рачен часовник
Детски рачни часовници со омилените ликови од цртаните: Lol, Spiderman, Disney Princess, Pjmasks, Pe..
150 MKD
Mickey Happy Birthday
Прослави го твојот роденден со Mickey! Кога ќе го стиснеш на раката ќе ја слушнеш песната ..
1.890 MKD
Minnie Happy Birthday
Прослави го твојот роденден со Minnie! Кога ќе ја стиснеш на раката ќе ја слушнеш пес..
1.890 MKD
Кукла Defa Lucy
Defa кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модна..
290 MKD
Вдоми милениче - Германски овчар скитник
Спасете го и вдомете го ова преслатко кученце скитник Германски овчар! Треба многу љубов и..
890 MKD
Вдоми милениче - Маче
Вдомете го ова малечко маченце! Земете го во својот дом, избањајте го, дадете му име, живеалишт..
890 MKD
Дизајнирај и обој ташна
Дизајнирај и обој кул ташна по твој стил. За дизајнирање на ташничката вклучени се фломастери во три..
350 MKD
Доктор сет
Прекрасен доктор сет на тркала во кој е вклучено се што е потребно за малите доктори да се грижат за..
500 MKD
Куферче - Fashion
Прекрасно куферче со многу додатоци за Вашите мали принцези. Куферчето вклучува: фен, кармин..
500 MKD
Креативен сет - кутија за накит My little Pony
Декорирајте и украсете кутија за накит со сунѓерасти стикери кои се означени со броеви и циркони. ..
300 MKD
Новата Луси - пее и игра во различни стилови
Новата Луси со над 20 гласовни наредби, таа сега пее и игра во различни стилови: рок, хипхоп, салса,..
2.890 MKD
-10%
Popo Max - интерактивно милениче
Popomax е најнепослушното но и најзабавното кученце. Со кученцето се управува со далечинско кое е по..
2.590 MKD2.890 MKD
-10%
Nenuco кукла - патувај со мене
Прекрасен мал куфер на тркалца со разни додатоци со се што е потребно за да се грижите за вашат..
2.880 MKD3.200 MKD
-11%
Nenuco бебе - време е за ужинка
Децата сега ќе можат да направат вкусна храна со помош на блендерот и да ја нахранат својата кукла с..
2.490 MKD2.790 MKD
-9%
Nenuco кукла - Роденденска забава
Прекрасен подарок за секое девојче кое може да организира роденденска забава со своите пријателки. С..
1.590 MKD1.750 MKD
Nenuco - бебе новороденче
Прекрасно бебе новороденче со меко ќебенце и мирис на ванила. Притиснете го стомачето на бебето и то..
1.280 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS