Бебе Лука
  • Бебе Лука
  • Бебе Лука
  • Бебе Лука
  • Бебе Лука

Бебе Лука

2.790 MKD
без ДДВ: 2.364 MKD
Шифра на производ: 1263
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасно бебе Лука, што знае да игра и пее. Бебето Лука препознава 10 различни гласовни команди се смее, игра, лази, пее....

Реагира на неговата омилена цуцла и на неговото топче.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Лука е сетиран на хрватски јазик.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bеbe, luka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS