ИГРАЧКИ ЗА ДЕВОЈЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Креветче на спрат за кукли
Супер забава за малите принцези, прекрасни креветчиња на спрат за заспивање на омилените бебиња и ку..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
-18%
Магичен песок 2кг
Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како влажен песок, но вашите р..
450 MKD550 MKD
без ДДВ: 381 MKD
-17%
Куферче - Beauty makeup
Прекрасно куферче со многу додатоци за Вашите мали принцези. Куферчето е составено од 19 дел - шм..
490 MKD590 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Пица
Оваа пица изгледа вкусно! Пицата е составена од 6 парчиња кои може да се исечат и поделат со другарч..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Фискална каса
Фискална каса забавен производ за сите деца. Фискалната каса има пари, кредитна картичка, скенер. Фи..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Кукла за шминкање и правење фризури
Глава на кукла со прекрасна свиленкаста коса идеална за правење на флизури и шминкање. Сетот вклучув..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Кукла Белинда
Најубавиот подарок за секое девојче кукла која самостојно оди, пее и зборува. Куклата има прекрасна ..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Креативен сет со Боцки
Сет од 300 боцки спакувани во практично куферче. Димензија на производот: 29х21см. Производот ..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Тава со овошје и зеленчук
Прекрасен сет тава со овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават со помош на ч..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Правосмукалка
Детска правосмукалка на батерии, пакувањето содржи топчиња од стиропор, кои оваа правосмукалка со ле..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Продавница за брза храна
Прекрасна продавница за брза храна со многу прегради за сите намирници. Малите продавачи ќе продаваа..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Шаторче принцези
Прекрасно шаторче, тајно катче на малите принцези. Шаторчето нуди супер забава по дома или во двор, ..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Продавница за брза храна
Прекрасен автобус за подготовка и продажба на брза храна, со фул опремена кујна. Кујната вклучува дв..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Сет за маникир
Прекрасен сет за совршен маникир. Сетот содржи: 3х различни бои лак за нокти 4х различни бои..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
-25%
Finger monkey
Нова забава за дечињата, малечки мајмунчиња кои се држат на детските прсти. Висина: 8см. Произ..
150 MKD200 MKD
без ДДВ: 127 MKD
Куферче - кујна
Прекрасно куферче - кујна со многу додатоци. Направено е од квалитетна, нетоксична пластика. Децата ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-18%
Пепа прасе се вози со воз
Пепа и пријателите се возат со воз. Супер забавен сет со пепа, деловите се составуваат по принцип на..
990 MKD1.200 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Козметичко огледало
Прекрасен подарок за малите принцези. Козметичкото огледало е со димензии: висина 74см, ширина 44см,..
1.490 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
Бебе
Малите девојчиња може да го имаат ова преслатко бебе што мочка. Кога пие од шишето вода бебето мочка..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
-10%
Bianca интерактивно милениче
Bianca е интерактивно маче кое реагира на гласот на детето, се врти кога ќе ја викне со нејзиното им..
2.590 MKD2.890 MKD
без ДДВ: 2.195 MKD
Микрофон на сталак
Детска играчка микрофон за сите дечиња кои мечтаат да станат музички ѕвезди. Висина на производот..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Сет со  бебе -  време е за бањање
Малечките мамички ќе ја обожаваат оваа кукла, бебе со повеќе функции. Бебето може да пие од неговото..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
-15%
Маркет
Мини маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во мини маркетот можете да купите ..
1.950 MKD2.300 MKD
без ДДВ: 1.653 MKD
Smoby Tefal Кујна
Со оваа Smobi Tefal кујна Вашето дете ќе биде најдобриот готвач. Во кујната се вклучени 47 додатоци ..
6.900 MKD
без ДДВ: 5.847 MKD
Куферче Pet store
Забавно куферче Pet store со пони. Куферчето е составено од 16 делови: пони, фен, четка, ножички и д..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
-20%
Замок коцки
Прекрасен замок на францускиот производител Ecoiffier, составен од покрупни делови и коцки. Димен..
1.690 MKD2.100 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Lola интерактивно милениче
Лола е интерактивно кученце кое слуша гласовни наредби. Лола го препознава гласот на детето и реаг..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Lucy интерактивно милениче
Луси е интерактивно кученце кое слуша гласовни наредби. Луси го препознава гласот на детето и реагир..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Роденденска торта
Ова е одлична играчка за деца кои сами може да си ја направат својата роденденската торта. Тортат..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
-21%
Музички автомобил
Музички автомобил со голем избор на мелодии, звуци на животни и ноти. Опција за намалување или зг..
380 MKD480 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Кујна ecoiffier
Супер квалитетна кујна на францускиот производител Ecoiffier. Димензии на кујната: 55,5 х 29 х 79..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
-22%
Talking Tom
Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува&n..
430 MKD550 MKD
без ДДВ: 364 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS