Забавна музичка играчка
  • Забавна музичка играчка
  • Забавна музичка играчка
  • Забавна музичка играчка
  • Забавна музичка играчка

Забавна музичка играчка

1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Шифра на производ: 27795
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Музичка едукативна табла која може да се адаптира според возраста на Вашето дете. Таблата може да се постави странично на креветчето, или како масичка кога детето ќе може самостојно да седи. Овој производ изобилува со прекрасни мелодии и звуци. Со оваа едукативна играчка вашето дете ќе може да учи за форми, бои, животни и има светлосни и звучни ефекти.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци

Димензија на производот: 30х30х18 см

Производот работи на батерии, потребни се 3 х 1,5АА батерии.

Батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzicka, edukativna, tabla

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS