Трактор на туркање
  • Трактор на туркање
  • Трактор на туркање

Трактор на туркање

1.550 MKD
Шифра на производ: 6854
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Забавен трактор на туркање. Супер кавалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен за возење нуди и супер забава за најмалите со музички звуци на воланчето. Производот е наменет за деца над 18 месеци до 3 години или до 25кг.

Димензија на производот: 60х29х28см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: traktor, turkanje

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS