Топка сортер
  • Топка сортер
  • Топка сортер
  • Топка сортер
  • Топка сортер

Топка сортер

250 MKD320 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Шифра на производ: 42443
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Забавна топка сортер која вашето дете може да ја расклопува и склопува, притоа правејќи интересни форми.

Одличен производ за подобрување на моториката, координацијата и креативноста кај децата.

Производот е препорачан за деца над 1 година.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sorter, topka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS