Музички телефон
  • Музички телефон
  • Музички телефон
  • Музички телефон

Музички телефон

190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Шифра на производ: 95430
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок за најмалите.

Димензии на телефонот: 15 х 5,5см, склопен 9,5 х 5,5см

Производот е препорачан за деца над 12 месеци.

Телефонот работи на батерии, потребни се  АА 1,5V две батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzicki, telefon

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS