Дрвен лавиринт - фарма
  • Дрвен лавиринт - фарма

Дрвен лавиринт - фарма

730 MKD
без ДДВ: 619 MKD
Шифра на производ: 59664
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци.

  • Димензија на производот: 21 х 22 х 14,5 см.
  • Производот е препорачан за деца над 18 месеци.

 

Производите се изработени и ги исполнуваат EN71 и ASTM стандардите за квалитет.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drveni, viga, farma

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS