ИГРАЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вига камион
Прекрасно изработен дрвен камион на Вига со кран. Камионот има приколка и 4 дрвени контејнери кои со..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Едукативна коцка
Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика, со 6 страни за игра секоја со различна активност..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
-20%
Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
1.690 MKD2.100 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Музичко пијано
Забавно музичко пијано со многу активности и забава за малите дечиња. Пијаното изобилува со прекрасн..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Дрвен лавиринт
Прекрасна едукативна играчка изработена од дрво, им помага на малите дечиња да ја подобрат координац..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Музички автомобил - сортер
Автомобил сортер изработен од квалитетна пластика со голем избор на звуци и мелодии. Производот содр..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Камион носач на возила
Супер квалитетен камион носач на возила. Камионот е со приколка на која има 4 автомобили, приколката..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-15%
Ѕвездено небо - Бубамара проектор
Прекрасен музички бубамара проектор. Бубамарата е плишана, а оклопот е пластичен и е со должина 35 с..
550 MKD650 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Сет со коцки
Забавен сет со коцки за правење на камион со приколка. Сетот вкучува 56 делови кои се лесни за сколо..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Музичко едукативно пиано
Музичко едукативно пиано со многу активности и забава за малите дечиња. Пианото на средината има час..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
Забавна музичка играчка
Музичка едукативна табла која може да се адаптира според возраста на Вашето дете. Таблата може да се..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-21%
Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
1.590 MKD2.000 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Smoby музичка играчка
Smoby музичка играчка која може да ја наместите на креветче веднаш до вашето бебе. Штом се повлече р..
830 MKD
без ДДВ: 703 MKD
Smoby музичка вртелешка со проектор
Smoby музичка вртелешка со плишани фигури и проектор, прекрасен производ кој ќе му помогне на вашето..
2.790 MKD
без ДДВ: 2.364 MKD
Smoby проектор
Печурка проектор на Смоби со четири тивки, смирувачки мелодии кои ќе му помогнат на вашето бебе побр..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
-27%
Забавен лаптоп
Забавен лаптоп со голем избор на звуци и мелодии, супер забава за Вашето дете. Производот е израб..
550 MKD750 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-30%
Музички клучеви
Забавен сет од музички клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил, звук о..
350 MKD500 MKD
без ДДВ: 297 MKD
-20%
Музички фотоапарат
Забавен фотоапарат со голем избор на звуци и мелодии, супер забава за Вашето дете. Со притискање ..
280 MKD350 MKD
без ДДВ: 237 MKD
Музички телефон
Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Чаши сортер
Сет од десет чаши со различна големина и боја, можност вашето дете да изгради кула и да ги научи бои..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Забавен фотоапарат
Супер забава за малите фотографи. Забавен детски фотоапарат со 12 сафари фотографии и 10 различни ме..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Забавни клучеви
Прекрасен сет од клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил, звук од мото..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Забавна бормашина
Супер забавна бормашина за малите мајстори. Притиснете на прекинувачот и бормашината испушта интерес..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Музичко пијано
Супер забавно пијано со избор на многу мелодии и звуци на инструменти. Дополнително има и микрофонче..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Забавен волан
Музички волан изработен од квалитетна пластика, со голем избор на мелодии, звуци на автомобил, сирен..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Дрвен лавиринт - кученце
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Дрвен лавиринт - фарма
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
730 MKD
без ДДВ: 619 MKD
Дрвен лавиринт на тркала
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Топка сортер
Детска играчка топка сортер изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Топката може да се..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Гасеница сортер
Супер подарок за најмалите, едукативна гасеница сортер. Гасеницата има тркалца, може да се вози.Прои..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
-15%
Забавен волан
Забавен волан. Супер забавна играчка за најмалите. Вистински звуци на автомобил, сирена, кочница и р..
550 MKD650 MKD
без ДДВ: 466 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS