ИГРАЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гасеница сортер
Супер подарок за најмалите, едукативна гасеница сортер. Гасеницата има тркалца, може да се вози.Прои..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Тобоган стаза со топчиња
Супер забавна тобоган стаза со топчиња, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги топчи..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Дрвен сет со животни
Дрвен сет со подлога и 12 дрвени животни со кои Вашите малечки ќе може да ги учат животните, боите и..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Vtech - Забавно куче
Весело разиграно кученце кое сака да ве следи, каде и да одите! Повлечето го кучето со јажето, ..
1.490 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
-20%
Vtech - Гаража
Супер забавна гаража со лифт, паркинг, автоперална и спуштачка патека е совршена за Вашите мале..
2.630 MKD3.290 MKD
без ДДВ: 2.229 MKD
Vtech - Воз GearZooz
Сите во возот на GearZooz и авантурата може да почне! Децата може да ги менуваат 15-те запчаници на ..
3.390 MKD
без ДДВ: 2.873 MKD
Vtech - Масичка со активности
Vtech едукативна масичка со многу активности е совршена играчка со која преку игра и забава Ваш..
3.390 MKD
без ДДВ: 2.873 MKD
Vtech Диносаурус
Танцувај и смеј се со Диносаурусот на Vtech. Овој прекрасен диносаурус доаѓа со 3 емо..
3.190 MKD
без ДДВ: 2.703 MKD
Vtech - Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
3.290 MKD
без ДДВ: 2.788 MKD
Vtech - Видеофон
Производот е со видео и аудио монитор во боја. Дигиталниот пренос обезбедува врвен квалитет на зукот..
5.990 MKD
без ДДВ: 5.076 MKD
Vtech - Спортски центар 2 во 1
Прекрасна играчка спортски центар 2 во 1 за Вашите најмили. Радувајте се со Вашата мала спортска ѕве..
2.890 MKD
без ДДВ: 2.449 MKD
Vtech - Тапанче сортер
Забавно и едукативно тапаче сортер на Vtech. Тапкајте на тапанот за да ги слушнете забавните зв..
1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Vtech - Музичка топка
Забавна музичка топка  со сензор за движење кој сам се активира и го поттикнува лазењ..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Vtech - Музичка вртелешка
Vtech музичка вртелешка со птици е совршена пренослива играчка за смирување на Вашето бебе. Доаѓа со..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Vtech - Музичко слонче
Запознајте го и играјте со слончето на Vtech! Копчето за осветлување активира песни, забавни фрази и..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
-27%
Vtech - Интерфон
Vtech интерфон, од секој дел од домот, слушајте ги звуците што ги прави Вашето бебе. Dect дигитална ..
2.190 MKD2.990 MKD
без ДДВ: 1.856 MKD
Vtech - Музичко куче
Забавно музичко кученце за учење. Со притискање на 3-те светлечки копчиња учиме броеви, чувства..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Vtech Бубамара
Вашите малечки ќе се забавуваат со часови со оваа прекрасна едукативна Бубамара која има форми ..
1.900 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
Vtech - Диносаурус
Забава со часови за Вашите малечки, со Дино кој е многу гладен и треба да се нахрани...
2.190 MKD
без ДДВ: 1.856 MKD
Vtech Багер
Прекрасен едукативен багер на Vtech, со притискање на копчињата се активира учењето на броеви, форми..
2.590 MKD
без ДДВ: 2.195 MKD
Vtech - Воз туркај и вози
Прекрасен интерактивен едукативен музички воз кој им помага на малите дечиња во учење ..
4.990 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
Vtech - Вртелешка со проектор
Прекрасна музичка вртелешка со проектор со 3 слатки и меки висечки јагниња. проектор кој проек..
3.290 MKD
без ДДВ: 2.788 MKD
Vtech проектор Поларно мече
Поларно мече со ѕвездено небо и звуци кои го смируваат Вашето бебе. Слатко, меко и нежно поларн..
2.090 MKD
без ДДВ: 1.771 MKD
Vtech - Проектор јагне
Прекрасен проектор со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. проектор за кр..
1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Vtech Pull and Pop - музички авион
Забавна и едукативна играчка авионче. повлечете за да слушнете забавни фрази и да ги видите то..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Vtech - Алигатор ZoomiZooz
Здраво, јас сум алигаторот ZoomiZooz. Ова е мојот најдобар пријател птицата, ние сакаме да пееме ..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
-17%
Забавен музички чекан
Забавно чеканче со музички и светлосни ефекти за супер забава за најмалите. Со секое удирање на чека..
290 MKD350 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Mickey Happy Sounds
Плишана фигура Mickey која се смее гласно кога ќе ја стиснеш на раката. Неговото смеење е ..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Трактор на туркање
Забавен трактор на туркање. Супер кавалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен з..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Топка сортер
Детска играчка топка сортер изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Топката може да се..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Музички автомобил - сортер
Автомобил сортер изработен од квалитетна пластика со голем избор на звуци и мелодии. Производот содр..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS