Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister

Автомобил Turbo Twister

690 MKD850 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Шифра на производ: 1833
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забавен автомобил, спремен за акција! Лесно ќе ги помине сите пречки, неверојатна кола која ротира со предните тркала за 360 степени. Лесна за управување се движи напред, назад, лево, десно дополнително има две помошни тркала во задниот дел кои служат за лесно превртување. Turbo Twister колата има лед светло и музика која ќе извлече многу насмевки на лицето на Вашето дете.

Автомобилот има свои батерии кои се полнат со полнач, за далечинскиот управувач потребни се 2хАА 1,5V батерии.

Димензија на производот: 16х17х17см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: turbo, twister, kola

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS