10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик
 • 10 Едукативни игри на македонски јазик

10 Едукативни игри на македонски јазик

699 MKD
Шифра на производ: 55869
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен едукативен сет на италијанскиот производител Lisciani, сега преведен и на македонски јазик. Учиме заедно со морковчето Каротина, кое свети. Играме меморија и учиме низ игра, а Каротина ни помага да дознаеме дали сме го далe точниот одговор.

Пакувањето ги содржи следните игри:

 • возот со животни
 • погоди го поимот
 • игра со форми
 • автобусот со броеви
 • интерактивни броеви
 • како се пишуваат броеви
 • меморија со автомобили
 • интерактивни зборови
 • биб биб постер со азбука
 • биб биб меморија

Препорачана возраст 3 - 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: edukativni igri, lisciani

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS