ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Куферче - Beauty makeup
Прекрасно куферче со многу додатоци за Вашите мали принцези. Куферчето е составено од 19 дел - шм..
490 MKD590 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Пица
Оваа пица изгледа вкусно! Пицата е составена од 6 парчиња кои може да се исечат и поделат со другарч..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Забавна фарма
Прекрасна едукативна играчка изработена од квалитетна пластика, светли бои и пријателски ликови од ж..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Хокеј игра
Супер забавна хокеј игра. Димензија на производот: 55х30х14см Производот се препорачува за дец..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Кукла Белинда
Најубавиот подарок за секое девојче кукла која самостојно оди, пее и зборува. Куклата има прекрасна ..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Тава со овошје и зеленчук
Прекрасен сет тава со овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават со помош на ч..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Музичко пијано
Забавно музичко пијано со многу активности и забава за малите дечиња. Пијаното изобилува со прекрасн..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Smoby куќичка за пријатели
Голема Смоби куќичка за супер забава во дворот. Оваа Смоби куќичка ќе ги собере сите ваши пријатели,..
23.500 MKD
без ДДВ: 19.915 MKD
Trolls
Trolls мини фигури Димензија на пакување: 10,5х16х4см. ..
60 MKD
без ДДВ: 51 MKD
Сет за голф
Сет за голф за супер забава во дворот или дома. Сетот за голф содржи: 3 палки, должина 49 с..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Сет за фудбал
Супер забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал: Гол Мрежа за гол Мини топка за ..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Паркинг гаража
Супер забавна паркинг гаража со лифт, со паркинг места каде може да се паркираат автомобили и спушта..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Пластелин - Стоматолог
Сет со пластелин кој има се што му е потребно на еден забар. Машинка за поправање на заби на батерии..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Правосмукалка
Детска правосмукалка на батерии, пакувањето содржи топчиња од стиропор, кои оваа правосмукалка со ле..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Забавна игра Кош
Забава со часови со мини кошот кој е идеален за натпревар со пријателите. Притиснете го копчето и..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Забавна игра - Кош со два катапулти
Забава со часови со мини кошот со два катапулти, идеален за натпревар со пријателите. Притиснете ..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
-13%
Косилка за трева
Супер забава во двор со косилката за трева за сите дечиња кои сакаат да работат како тато или мама. ..
390 MKD450 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Продавница за брза храна
Прекрасна продавница за брза храна со многу прегради за сите намирници. Малите продавачи ќе продаваа..
1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Шаторче принцези
Прекрасно шаторче, тајно катче на малите принцези. Шаторчето нуди супер забава по дома или во двор, ..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Продавница за брза храна
Прекрасен автобус за подготовка и продажба на брза храна, со фул опремена кујна. Кујната вклучува дв..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Робот трансформер
Со помош на штрафилицата на батерии и штрафцигер трансформирајте го роботот и камионот во мега транс..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Дрвен сет со воз
Дрвена стаза со воз изработена од квалитетно дрво и нетоксични бои. Стазата е со должина од 330 см, ..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Дрвена стаза со возила
Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата ..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Дрвена едукативна куќичка
Прекрасна едукативна дрвена куќичка . Секоја страна на куќичката има различни форми за сортирање, бр..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
-23%
Air football
Супер забавна игра со мини hoverball на батерии, кој лесно и брзо се движи на рамна и мазна подлога...
500 MKD650 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Музички автомобил - сортер
Автомобил сортер изработен од квалитетна пластика со голем избор на звуци и мелодии. Производот содр..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Камион носач на возила
Супер квалитетен камион носач на возила. Камионот е со приколка на која има 4 автомобили, приколката..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Паркинг гаража
Супер забавна паркинг гаража на три ката со многу места за паркирање и улици за возење. Со гаражата ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-25%
Finger monkey
Нова забава за дечињата, малечки мајмунчиња кои се држат на детските прсти. Висина: 8см. Произ..
150 MKD200 MKD
без ДДВ: 127 MKD
Сет со коцки
Забавен сет со коцки за правење на камион со приколка. Сетот вкучува 56 делови кои се лесни за сколо..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
-21%
Автомобил Turbo Twister
Супер забавен автомобил, спремен за акција! Лесно ќе ги помине сите пречки, неверојатна кола која ро..
790 MKD1.000 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Музичко едукативно пиано
Музичко едукативно пиано со многу активности и забава за малите дечиња. Пианото на средината има час..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS