Playgo Ice cream пластелин
 • Playgo Ice cream пластелин
 • Playgo Ice cream пластелин
 • Playgo Ice cream пластелин

Playgo Ice cream пластелин

750 MKD900 MKD
без ДДВ: 714 MKD
Шифра на производ: 1250179
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го својот омилениот десерт.

Сетот содржи:

 • 4 туби пластелин + 4 гратис туби
 • 2 чаши за сладолед
 • 2 тањирчиња за сладолед
 • 2 корнети
 • преса за сладолед
 • шпатула
 • 3 модли

Димензија на пакување: 28х37х7 см.

Производот е препорачан за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: plastelin, сладолед

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS