Хранилка - Jummy Prime Bebe grey orange
  • Хранилка - Jummy Prime Bebe grey orange
  • Хранилка - Jummy Prime Bebe grey orange

Хранилка - Jummy Prime Bebe grey orange

3.200 MKD3.400 MKD
Шифра на производ: 89531
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Столче за хранење Jummy Prime bebe orange практично за употреба, функционално и компактно

  • хранилката е наменета за деца од 6+ месеци и до максимум 15 кг тежина
  • 3 позиции на наслонот за грбот
  • наслонот за седење се подесува во 5 висини
  • 5 точки на затварање на појасот, кој може да се прилагоди по должина
  • навлатата на седиштето е изработена од висококвалитетни материјали, едноставна за чистење и одржување

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: hranilka, stolce

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS