Гумени фигури за скокање
  • Гумени фигури за скокање
  • Гумени фигури за скокање
  • Гумени фигури за скокање
  • Гумени фигури за скокање

Гумени фигури за скокање

500 MKD800 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Шифра на производ: 1211
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Гумена фигура за скокање, забава за секое дете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: gumeni, figuri

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS