Флуоресцентна табла
  • Флуоресцентна табла
  • Флуоресцентна табла
  • Флуоресцентна табла

Флуоресцентна табла

650 MKD800 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Шифра на производ: 17514
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да цртаат. Таблата е со лед светла во 4 различни бои и маркери во 4 бои. Кога се менуваат боите на лед светлото се менуваат и боите на цртежот.

Ефектот на цртежот е уште поголем во затемнета просторија, кога доаѓаат до израз флуоресцентните бои.

Димензија на таблата: 24х20см.

Таблата работи на батерии, потребни се 3х1,5V AAA батерии. Батериите на се вклучени во пакувањето.

Производот е препорачан за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS