Фискална каса
  • Фискална каса
  • Фискална каса

Фискална каса

450 MKD
Шифра на производ: 28934
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Фискална каса забавен производ за сите деца. Фискалната каса има производи, хартиена лента, кредитна картичка, скенер. Фискалната каса е со звуци.

Димензија на фискалната каса: 17х11х8см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Производот работи на батерии, потребни се 2Х1,5 АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: fiskalna, kasa

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS