Електронско пикадо
  • Електронско пикадо
  • Електронско пикадо
  • Електронско пикадо

Електронско пикадо

2.300 MKD2.900 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Шифра на производ: 26896
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пресметува и регистрира резултатот посебно за секој играч.

Во сетот се вклучени 6 стрелки и 18 резервни врвови.

Димензија на пикадото: 45 х 41 см.

Пикадото работи на батерии. Потребни се 3 х 1.5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

На пикадото има можност за приклучок на адаптер од 6V и 300mA. Адаптерот не е вклучен во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: elektronsko, pikado

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS