Електрично ѓезве
  • Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

590 MKD
Шифра на производ: 9125
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време.

Карактеристики на производот:

  • моќност 600W
  • напон: 220 - 240V, 50 / 60Hz
  • ергономска рачка ладна при допир

Напомена: мешањето во електричното ѓезве треба да биде со пластична лажичка(не е вклучена во пакувањето)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: gjezve, elektrichno

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS