Електрична мелница за мелење кафе 150W
  • Електрична мелница за мелење кафе 150W
  • Електрична мелница за мелење кафе 150W
  • Електрична мелница за мелење кафе 150W
  • Електрична мелница за мелење кафе 150W

Електрична мелница за мелење кафе 150W

550 MKD
Шифра на производ: 85465
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Започнете го денот со мирис на свежо припремено кафе со помош на машинката за мелење на кафе.

Електрична мелница за кафе, шеќер во прав.

  • 150W
  • Собира 75gr кафе зрно
  • нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: elektricna, melnica, kafe

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS