Едукативна магнетна табла
  • Едукативна магнетна табла

Едукативна магнетна табла

450 MKD
Шифра на производ: 23894
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна магнетна табла. Едноставно поставете ја картичката со слика кое Вашето дете сака да го состави од магнетните делови. Децата можат да создадат различни ликови : космонаут, пират, пожарникар, мајстор, шериф... Таблата е двострана, на едната страна се пишува со маркер, додека на другата страна се редат магнетните делови.  

Сетот содржи:

  • 8 магнетни картички 
  • 31 магнетни делови

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drvena, tabla

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS