Дрвени коцки сложувалки - Пепа прасе
  • Дрвени коцки сложувалки - Пепа прасе

Дрвени коцки сложувалки - Пепа прасе

280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
Шифра на производ: 15589
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Едукативни  дрвени коцки сложувалка со омилените ликови од цртаниот Пепа прасе и нејзиното семејство. Сложувалката се состои од осум коцки и подлога, коцките се редат една над друга на подлогата, две коцки формираат една слика, вкупно има 16 различни слики.

Димензија на производот 9х9х9см

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, slozhuvalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS