Дрвени едукативни коцки
  • Дрвени едукативни коцки
  • Дрвени едукативни коцки
  • Дрвени едукативни коцки

Дрвени едукативни коцки

590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Шифра на производ: 17213
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет од пет дрвени коцки во различна големина и со различни мотиви, нуди одлична можност за вашето дете да изгради кула, да ги научи броевите, боите и формите.

Димензија на најголемата коцка е 14х14х14см, висина на кулата: 47см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, kocka, kula

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS