Дрвена магнетна табла за цртање
  • Дрвена магнетна табла за цртање
  • Дрвена магнетна табла за цртање
  • Дрвена магнетна табла за цртање

Дрвена магнетна табла за цртање

1.650 MKD1.950 MKD
Шифра на производ: 25625
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана, на едната се користи креда, на другата маркер.

Со таблата се вклучени: креди во боја, сунѓер и маркер.

Димензии на таблата: 44х42х89 см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, tabla

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS